Trzej druhowie OSP z wyjątkowymi wyróżnieniami

Marek Ciećwierz, Michał Stefaniak i Krzysztof Rygier dołączyli do grona nielicznych druhów w powiecie płockim i na Mazowszu, którzy mogą się poszczycić legitymacją sędziowską Sędziów Zawodów Strażackich Związku OSP RP.

Uprawnienia tego typu, które pozwalają na sędziowanie podczas zawodów OSP, ma w tej chwili 17 druhów klasy powiatowej i 10 druhów klasy wojewódzkiej.

Wśród tych 17 druhów klasy powiatowej od dzisiaj są już także:

Marek Ciećwierz – komendant gminny Związku OSP RP w Staroźrebach,

Michał Stefaniak – komendant gminny Związku OSP RP w Małej Wsi,

Krzysztof Rygier – członek Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Płocku.

Legitymacje sędziowskie dla wymienionych druhów zostały wręczone 7 maja 2021 r. podczas prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, które zwołał Prezes Zarządu Hilary Januszczyk.

Wyróżnienia druhom wręczyli Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.

Serdecznie gratulujemy!