Imieniny mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie

Niezwykle radośnie, uroczyście i w przyjaznej atmosferze świętowali swoje imieniny mieszkańcy DPS-u w Koszelewie. W tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Samorządu Powiatu Płockiego.

Imieniny to dla każdego człowieka ważny i radosny dzień, okazja to spotkań z bliskimi i wspólnego świętowania. Szczególnie teraz potrzebne są nam tak wesołe chwile i kontakt z drugim człowiekiem.

Dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie – ludzi w podeszłym wieku i przewlekle somatycznie chorych – imieniny też są bardzo istotnym wydarzeniem, czymś, na co czekają przez cały rok.

Ten niezwykły dzień wypadł w piątek 23 kwietnia. Gości i mieszkańców serdecznie przywitała Dyrektor DPS-u w Koszelewie Marzena Jakubowska, która złożyła swoim podopiecznym najlepsze życzenia i zaprosiła na pyszny poczęstunek. Jednocześnie podziękowała całemu personelowi Domu za zaangażowanie, jakie wkłada w swoją pracę.

Wśród obecnych na uroczystości byli: Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka, Radna Powiatu Płockiego Marta Michalak, Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Płocku Karolina Koper. Goście – jak na imieniny przystało – przyjechali z upominkami i najlepszymi życzeniami dla Solenizantów.

Raz jeszcze – wszystkiego najlepszego i bardzo dużo zdrowia!

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok