Imieniny mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie

Niezwykle radośnie, uroczyście i w przyjaznej atmosferze świętowali swoje imieniny mieszkańcy DPS-u w Koszelewie. W tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Samorządu Powiatu Płockiego.

Imieniny to dla każdego człowieka ważny i radosny dzień, okazja to spotkań z bliskimi i wspólnego świętowania. Szczególnie teraz potrzebne są nam tak wesołe chwile i kontakt z drugim człowiekiem.

Dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie – ludzi w podeszłym wieku i przewlekle somatycznie chorych – imieniny też są bardzo istotnym wydarzeniem, czymś, na co czekają przez cały rok.

Ten niezwykły dzień wypadł w piątek 23 kwietnia. Gości i mieszkańców serdecznie przywitała Dyrektor DPS-u w Koszelewie Marzena Jakubowska, która złożyła swoim podopiecznym najlepsze życzenia i zaprosiła na pyszny poczęstunek. Jednocześnie podziękowała całemu personelowi Domu za zaangażowanie, jakie wkłada w swoją pracę.

Wśród obecnych na uroczystości byli: Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka, Radna Powiatu Płockiego Marta Michalak, Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Płocku Karolina Koper. Goście – jak na imieniny przystało – przyjechali z upominkami i najlepszymi życzeniami dla Solenizantów.

Raz jeszcze – wszystkiego najlepszego i bardzo dużo zdrowia!