1% dla Ziemi Płockiej !!!

Proszę Państwa, zbliża się termin rozliczenia z fiskusem. Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego z naszego terenu. Prosimy abyście Państwo dostrzegli organizacje działające na terenie Powiatu Płockiego i udzielili im wsparcia. Pomoc lokalnym OPP z pewnością będzie korzystna, bo nasze podatki wrócą do lokalnej społeczności, a my będziemy mieli pewność, że zostaną dobrze wykorzystane!  Dzięki temu wsparciu organizacje pożytku publicznego mogą realizować cykliczne przedsięwzięcia i docierać do coraz szerszego grona odbiorców.

Przekazanie 1% podatku jest najłatwiejszą formą ofiarowania wsparcia !

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.