Dzisiejszy live chat ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem odwołany. Kolejny termin - środa, 25 listopada godz. 14.00

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem i brakiem możliwości bezpośrednich spotkań ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem, zachęcamy Państwa do zadawania pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Odpowiedzi na pytania Starosta udzieli podczas live chatu na stronie facebookowej Starostwa Powiatowego w Płocku.

Spotkanie odbędzie się w środę, 25 listopada o godz. 14:00.

Pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub pod nr tel. 267-67-10