6 października zawyją syreny

Uwaga Mieszkańcy

Starostwo Powiatowe w Płocku informuje, że Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych organizuje ogólnokrajowe ćwiczenia RENEGADE/SAREX-20. Jednym z ich elementów będzie trening systemu ostrzegania ludności cywilnej o zagrożeniach uderzeniami z powietrza.

Z tego powodu, od wtorku 6 października do piątku 9 października 2020 możliwe jest uruchamianie syren alarmowych na terenie powiatu płockiego.

Syreny zostaną uruchomione przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Za utrudnienia przepraszamy.