Kolonie w regionie Wybrzeża Rewalskiego

Starostwo Powiatowe w Płocku we współpracy z Krajową Radą Izb Rolniczych organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży w Pogorzelicy nad Morzem Bałtyckim. Dziewięciodniowy wypoczynek w dniach 11.08.2020-19.08.2020 r. przeznaczony jest dla uczestników urodzonych od 01 stycznia 2004 roku, których przynajmniej jeden z rodziców/ prawnych opiekunów jest ubezpieczony w pełnym zakresie, bądź pobiera rentę lub emeryturę z KRUS. Odpłatność za jedno dziecko wynosi 570,00 zł. W ramach kosztów uczestnicy kolonii zapewnione mają zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę pedagogiczna i medyczną, program turystyczny, ubezpieczenie, transport z miejsca zbiórki na kolonie i z powrotem.  

Dzieci i młodzież zakwaterowani są w Ośrodku Kolonijnym „Cis” położonym w bezpośredniej strefie nadmorskiej, na pięknym, zalesionym terenie o powierzchni 10 h, w odległości 5 min od morza. Na terenie obiektu znajduje się: boisko do koszykówki i siatkówki a także piłki nożnej, pole do paintbolla, plac zabaw oraz miejsce na ognisko. Teren jest ogrodzony i bezpieczny. W ramach wypoczynku dzieci będą mieć zapewnione także dodatkowe atrakcje takie jak: wycieczkę do Parku Wieloryba oraz do Niechorza oraz Kołobrzegu, wycieczkę wąskotorówką po wybrzeżu Rewalskim do Parku Miniatur i Latarni Morskiej, pobyt w Aquaparku, rejs statkiem, podchody na terenie ośrodka, dyskoteki i zajęcia taneczne, konkursy tematyczne, rozgrywki sportowe, karaoke i wieczory artystyczne, zajęcia na plaży i kąpiele w morzu.     

Rekrutacja na kolonie musi odbyć się ze szczególnym przestrzeganiem określonych wymagań. Uczestnicy muszą być zdrowi, co potwierdzają rodzice lub opiekunowie prawni w ankiecie kwalifikacyjnej koniecznej do zakwalifikowania i oświadczeniu podpisanym w dniu wyjazdu. Uczestnicy musza być zaopatrzeni w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas kolonii.      

Zapisy przyjmowane są w Wydziale Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Płocku, nr telefonu 267-67-10

do 5 sierpnia 2020 r. Tu również udzielane są wszelkie informacje.    

Wypoczynek został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.