Wigilijne spotkanie w Wyszogrodzie

13 grudnia Dom Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie gościł samorządowców, dyrektorów Domów Pomocy Społecznej z terenu powiatu płockiego i jednostek podległych na tradycyjnym wigilijnym spotkaniu. Spotkanie przygotowali wspólnie kadra i mieszkańcy wyszogrodzkiego DPS-u, Środowiskowego Domu Samopomocy w Wyszogrodzie i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszogrodzie.

W trakcie spotkania można usłyszeć było najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszogrodzie. Po życzeniach złożonych przez Starostę Płockiego Mariusza Bieńka, Wicestarostę Iwonę Sierocką i Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Małgorzatę Lewandowską wszyscy uczestnicy dzieląc się opłatkiem złożyli sobie życzenia i smakowali tradycyjnych wigilijnych potraw.