Wigilijne spotkanie w Wyszogrodzie

13 grudnia Dom Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie gościł samorządowców, dyrektorów Domów Pomocy Społecznej z terenu powiatu płockiego i jednostek podległych na tradycyjnym wigilijnym spotkaniu. Spotkanie przygotowali wspólnie kadra i mieszkańcy wyszogrodzkiego DPS-u, Środowiskowego Domu Samopomocy w Wyszogrodzie i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszogrodzie.

W trakcie spotkania można usłyszeć było najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszogrodzie. Po życzeniach złożonych przez Starostę Płockiego Mariusza Bieńka, Wicestarostę Iwonę Sierocką i Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Małgorzatę Lewandowską wszyscy uczestnicy dzieląc się opłatkiem złożyli sobie życzenia i smakowali tradycyjnych wigilijnych potraw.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.