Spotkanie wigilijne w DPS w Nowym Miszewie

12 grudnia w Domu Pomocy Społecznej w  Nowym Miszewie odbyło sie uroczyste spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Dyrektora Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie Barbarę Stańską – Mackiewicz oraz Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie Iwonę Paradowską – Olkowską.

Samorząd Powiatu Płockiego reprezentowali: Wicestarosta Iwona Sierocka, radny Rady Powiatu w Płocku Apolinary Gruszczyński, dyrektorzy zaprzyjaźnionych domów pomocy społecznej oraz mieszkańcy DPS „Nad Jarem” wraz z rodzicami i opiekunami.

Po przemówieniach wszyscy pracownicy Domu i zaproszeni goście podzielili się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne. Spotkaniu towarzyszył kiermasz prac uczestników WTZ. Jest to pierwsze takie spotkanie po wielkim pożarze, jaki niespełna pół roku temu zniszczył część kompleksu należącego do DPS.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00