Uwaga -  konkurs Działaj Lokalnie w Powiecie Płockim

Zachęcamy do głosowania na inicjatywy zrealizowane w ramach programu Działaj Lokalnie w Powiecie Płockim 2019.

Program „Działaj Lokalnie” –  wspiera aktywność obywatelską na Ziemi Płockiej. Jest to sztandarowy program fundacji, współfinansowany ze środków: Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Powiatu Płockiego.

W konkursie wspierane są projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego.

Swoje inicjatywy corocznie  zgłaszają organizacje, instytucje, grupy nieformalne, które mają siedzibę na terenie Powiatu Płockiego i planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z gmin: Brudzeń Duży, Stara Biała, Bielsk, Drobin, Radzanowo, Staroźreby, Bulkowo, Słupno, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Łąck, Nowy Duninów, Gąbin, Słubice lub miast: Gąbin, Drobin, Wyszogród.

Poniżej znajdziecie link do ankiety programu Działaj Lokalnie.  Zachęcamy do głosowania.

Wybierzmy najciekawszą inicjatywę!!!

Głosowanie trwa do ŚRODY 18 grudnia 2019 r. do godz. 12.00