Obchody Święta Patrona Szkoły i ślubowanie klas pierwszych w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie

Dnia 14 listopada 2019r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyło się ślubowanie klas pierwszych połączone z Dniem Patrona. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Szkoły - Joanna Misiakowska, która krótko przedstawiła sylwetkę Jana Śniadeckiego oraz powitała zaproszonych gości, a wśród nich: Wicestarostę Powiatu Płockiego - Iwonę Sierocką, Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Płocku - nadkom. Roberta Nowakowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców z Przewodniczącą - Moniką Wójcik. Po uroczystym powitaniu na sztandar szkoły składali ślubowanie przedstawiciele klas pierwszych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Ponadto osobne ślubowanie składali uczniowie klas mundurowych. Tradycją szkoły jest odczytanie biografii patrona szkoły Jana Śniadeckiego i złożenie kwiatów pod jego pomnikiem. W czasie uroczystośći głos zabrała Wicestarosta - Iwona Sierocka, składając w imieniu swoim i  Starosty Płockiego - Mariusza Bieńka gratulacje i życzenia wielu sukcesów młodzieży, która w dniu dzisiejszym stała się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Potem nastąpiło w wręczenie nagród zdobywcom I, II i III miejsca w konkursie wiedzy o patronie. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie z teatru szkolnego pod kierunkiem Pani Barbary Gontarczyk. Artyści wspaniale przybliżyli twórczość Olgi Tokarczuk- noblistki z 2018 roku w dziedzinie literatury. Po części oficjalnej inicjatywę przejął Samorząd Uczniowski dokonując tradycyjnych otrzęsin uczniów klas pierwszych. 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.