Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W dniu 14 listopada, pod przewodnictwem Starosty Płockiego – Mariusza Bieńka odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Podczas posiedzenia omówiono:

  • stan bezpieczeństwa budowlanego na terenie powiatu;
  • wysłuchano informacji o formowaniu się 6 Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej, w tym 64 Batalionu Lekkiej Piechoty WOT w Płocku,
  • informacji o przygotowaniu służb do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2019/2020,
  • pozytywnie zaopiniowano projekt budżetu na rok 2020 w zakresie porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu płockiego.

W trakcie posiedzenia Starosta Płocki Mariusz Bieniek wręczył mł.insp. Mariuszowi Kryszkowskiemu, Komendantowi Miejskiemu Policji w Płocku, akt powołania w skład Komisji Bezpieczeństwa i Porządku .

Na zakończenie Starosta Płocki podziękował wszystkim członkom Komisji, powiatowym służbom, inspekcjom i strażom za dotychczasową pracę w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku na terenie powiatu płockiego.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.