Zespół „Grzybowianki” w DPS w Koszelewie

 "Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją , lecz starzeją się , bo przestają się bawić”. Doskonale o tym wiemy dlatego w dniu 29 lipca 2019 r. DPS w Koszelewie zorganizował imprezę na której nie zabrakło Zespołu Ludowego "Grzybowianki" z gminy Słubice ze wspaniałym występem artystycznym, Pani Iwony Sierockiej Wicestarosty Powiatu Płockiego oraz kierownictwa Banku Żywności z Płocka Pana Prezesa Marka Kuczyńskiego i Pani Wiceprezes Aldony Cybulskiej. Tradycyjnie również przybyli dobrzy znajomi z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Męczeninie. Imprezie towarzyszył grill, ciasto i pyszne lody. Pomimo upalnej pogody mieszkańcy fantastycznie się bawili. Serdecznie dziękujemy. Już niebawem następne spotkanie w DPS w Koszelewie.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.