XX Dni Bielska

 Już po raz 20 mieszkańcy gminy Bielsk i goście bawili się na Dniach Bielska. Atrakcji było naprawdę sporo.

Pierwszy dzień upłynął pod znakiem muzyki i tańca, ale nie zabrakło też akcentów sportowych. Był maraton rowerowy,  a zwieńczyła wszystko zabawa taneczna i pokaz sztucznych ogni. Kolejny dzień święta gminy rozpoczął się od uroczystej mszy świętej. Po nabożeństwie orkiestra dęta OSP w Bielsku, poczty sztandarowe, pododdział strażaków, mieszkańcy oraz goście przeszli na plac przy remizie OSP w Bielsku, gdzie oficjalnie Dni Bielska otworzył Wójt Józef Jerzy Rozkosz.

Później wręczono medale „Zasłużony dla gminy Bielsk”, a po części oficjalnej sceną zawładnęła muzyka. Wystąpiła orkiestra dęta OSP Bielsk oraz zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury i chór Bielszczanie. Był koncert zespołu D-Bomb oraz występ Magika Markusa. Na koniec nie zabrakło również zabawy tanecznej.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.