„Noc Świętojańska” w Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie

19 czerwca 2019 r. w Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie odbyła się impreza integracyjna pod nazwą „Noc Świętojańska 2016”. Noc Kupały, Noc Jana Chrzciciela, Sobótka, Kupalnocka to nazwy określające święto przywitania lata, magiczny wieczór przesilenia letniego, kiedy dzień jest najdłuższy w roku. Uczestnicy spotkania na tę uroczystość przywieźli wianki, które wzięły udział w konkursie na najładniejszy wianek świętojański.

Noc Świętojańską rozpoczęła uroczyście p.o. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie Marzena Jakubowska, a udział w niej wzięli m.in.: Wicestarosta Iwona Sierocka, Radne Powiatu Płockiego Ewa Kowalak i Marlena Mazurska, Radny Miasta i Gminy Gąbin Tomasz Nowacki, Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Gąbińskiej Anna Ostrowska.  W imprezie w Koszelewie uczestniczyli mieszkańcy zaproszonych Domów Pomocy Społecznej, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowych Domów Samopomocy, a także Klub Seniora z Gąbina i przedstawiciele rodzin osób niepełnosprawnych.

Z wielu przygotowanych atrakcji największym powodzeniem cieszył się występ zespołu „Mucha”, który na tę uroczystość przygotował utwory rodem ze słonecznej Italii. Zaproszeni goście mieli okazję skorzystać z poczęstunku, przejażdżek bryczkami oraz brali udział w ciekawych konkursach.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.