Otwarcie Klubu "Senior+" w gminie Drobin

W dniu 28 listopada 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie Klubu "Senior+" w Łęgu Probostwie, który powstał dzięki staraniom Burmistrza Miasta i Gminy Drobin Andrzeja Samoraja oraz Rady Miejskiej w Drobinie.

Wydarzenie rozpoczęło się od Mszy Świętej celebrowanej przez proboszcza parafii pw. św. Katarzyny w Łęgu Probostwie - ks. Zbigniewa Józefa Załęckiego. Następnie uczestnicy udali się na miejsce otwarcia obiektu.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin Andrzej Samoraj, Przewodniczący Rady Miejskiej w Drobinie Adam Zbigniew Kłosiński, Przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – koła nr 3 w Łęgu Probostwie Zofia Joachimowicz, ks. proboszcz Zbigniew Józef Załęcki oraz członek Zarządu Powiatu w Płocku Bogdan Banaszczak.

Klub "Senior+" znajduje się w budynku strażnicy OSP w Łęgu Probostwie. Pomieszczenia dotychczas niewykorzystane zamienione zostały w bardzo przytulne i dobrze wyposażone miejsce, gdzie seniorzy będą mogli miło i aktywnie spędzać czas.

Po zwiedzaniu wszyscy udali się do sali OSP, gdzie miały miejsce oficjalne przemówienia i życzenia. Pośród licznych życzeń, pozdrowienia i upominki - w imieniu Starosty Płockiego oraz Radnego Rady Powiatu w Płocku Mariusza Bieńka - przekazał członek Zarządu Powiatu w Płocku Bogdan Banaszczak.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.