Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

W czwartek 7 czerwca, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku odbył się Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami.

7 czerwca wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów spotkały się na pikniku integracyjnym, podczas którego przeprowadzono szereg działań skierowanych do osób niepełnosprawnych: warsztaty rozwijające umiejętności, konkursy z nagrodami, zabawę taneczną, malowanie twarzy, potrawy z grilla. Na pikniku swoje stoiska miały również instytucje zajmujące się na co dzień wsparciem osób z niepełnosprawnościami oraz warsztaty terapii zajęciowej i domy pomocy społecznej. Osoby niepełnosprawne mogły wziąć udział w konkursach, w trakcie których będzie można wygrać m.in. bilety do kina, zestawy rękodzieła artystycznego, zestawy kosmetyków, biżuterię oraz kosze upominkowe.

Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Radna Powiatu Płockiego Ewa Kowalak, które uczestniczyły w wydarzeniu w imieniu władz Powiatu Płockiego skierowały serdeczne życzenia, jednocześnie zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy.

Przez cały czas słońce towarzyszyło uczestnikom pikniku, a świetna zabawa zapewniła uśmiechy na twarzach obecnych.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.