Uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów w Wyszogrodzie

Pragnę Wam, moi Drodzy, pogratulować ukończenia Szkoły, a także życzyć Wam wielu sukcesów, dobrej i przynoszącej Wam mnóstwo satysfakcji pracy oraz wiele szczęścia i ludzkiej życzliwości na dalszej drodze życia. Aby pierwsze kroki w nowej rzeczywistości, do jakiej od tej pory wchodzicie, dawały Wam wiele radości oraz umożliwiły spełnienie zarówno w życiu prywatnym, jaki i zawodowym - mówiła Wicestarosta Iwona Sierocka podczas uroczystego zakończenie roku szkolnego maturzystów w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.

W piątek, 27 kwietnia na tę jedną z najważniejszych uroczystości w roku szkolnym wspólnie z uczniami kończącymi szkołę przybyli także rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od ceremoniału szkolnego, po czym głos zabrała Dyrektor szkoły Joanna Misiakowska, która skierowała wiele podziękowań dla uczniów kończących szkołę, ich rodziców, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły. Wszystkim kończącym szkołę życzyła sukcesów na egzaminie maturalnym i innych życiowych egzaminach. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe oceny zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Płocku i Radę Rodziców.

W uroczystości wspólnie z Wicestarostą Iwoną Sierocką uczestniczyła Radna Powiatu Płockiego Elżbieta Jachimiak i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Apolinary Gruszczyński

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.