Konsultacje projektu „Programu współpracy Powiatu  Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok”

 

Ogłoszenie z 4 października 2022 r.
w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu

„Programu współpracy Powiatu  Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok”.

Zarząd Powiatu Płockiego serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem „Programu współpracy Powiatu  Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok”.

 I. Przedmiot i termin konsultacji:

 1. Przedmiotem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych i podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na temat projektu programu współpracy.
 2. Osobami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby uprawnione do reprezentowania działających na terenie Powiatu Płockiego i prowadzących działalność pożytku publicznego organizacji pozarządowych i podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ww. ustawy mających wpisaną w działalności statutowej daną dziedzinę, w której podejmowane są konsultacje.
 3. Termin konsultacji : 06.10.2022 r. – 14.10.2022 r.

II. Tryb, zasady i formy konsultacji:

 1. Konsultacje polegają na zapoznaniu się z projektem Programu współpracy i wypełnieniu stosownego formularza konsultacji.
 2. Projekt Programu współpracy i formularz konsultacyjny (załączone do niniejszego ogłoszenia) zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Płocku – www.powiat-plock.pl. Dostępne
  są również na tablicy ogłoszeń w budynku Starostwa Powiatowego w Płocku. Wypełniony formularz zawierający uwagi, propozycje, opinie należy w terminie
  do 14 października 2022 r. przesyłać na adres: Starostwo Powiatowe w Płocku, ul. Bielska 59, 09-400 Płock (decyduje data wpływu), złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Płocku albo przesłać zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Zestawienie zgłoszonych opinii z przeprowadzonych konsultacji wraz z propozycjami zmian w konsultowanym akcie prawnym zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu
  w Płocku.
 4. Komórka organizacyjna i osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji społecznych: Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji – Dyrektor – Karolina Koper.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok