Zapraszamy do udziału w badaniu

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu, którego celem jest zaspokojenie potrzeb w zakresie przemieszczania się, ochrony środowiska i zapewnienia lepszej jakości życia mieszkańców Płocka i Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Płocka.

W marcu br. Powiat Płocki przystąpił do porozumienia o współpracy z samorządami: Gminą Miastem Płock, Gminą Miastem Gąbin, Gminą Łąck, Gminą Nowy Duninów, Gminą Stara Biała, Gminą Bielsk, Gminą Radzanowo oraz Gminą Słupno w zakresie opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Płocka i Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Poniższa ankieta została utworzona przez Lidera Porozumienia – Gminę Miasto Płock na potrzeby niniejszego opracowania.

Jeżeli chcą Państwo mieć wpływ na rozwój aktywnych i ekologicznych środków transportu w swojej okolicy i jednocześnie chcą podróżować bezpieczniej, wygodniej i zdrowo, zapraszamy do wypełnienia ankiety i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami! Ankieta będzie aktywna do 4 lipca 2022 r.

Zapraszamy i dziękujemy za udział w badaniu!

Link do ankiety:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30