Dzień Kuchni Polskiej

Szanowni Państwo!

Narodowe Święto Niepodległości można uczcić na wiele sposobów. Jednym z elementów dziedzictwa, z którego jesteśmy dumni, jest polska tradycja kulinarna.

Zachęcam do udziału w organizowanym 8 listopada 2020 r. w Płocku Dniu Kuchni Polskiej. Wszyscy wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania oraz sprzedaży swoich produktów i wyrobów na stoiskach usytuowanych na Starym Rynku.

Dodatkowym atutem promocyjnym będzie nieodpłatne udostępnienie powierzchni sprzedażowej w Galerii Wisła w dniach poprzedzających obchody, tj. 6-7 listopada.

Wszelkie informacje organizacyjne zostaną przekazane na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w Płocku 12 października o godz. 12.00 w Centrum Konferencyjno-Piknikowym nad Wisłą, ul. Parowa 10. W tym terminie będzie można dokonać zgłoszeń i ustalić szczegóły organizacyjne.

Zapisy na spotkanie informacyjne pod nr tel.: 608 304 248