II edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich

„Ostatki w polskiej tradycji” to temat tegorocznej edycji konkursu, który odbywa się pod  Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP.  Przeprowadzony on zostanie w dwóch etapach wojewódzkim oraz ogólnopolskim.

Pierwszy etap wojewódzki, zostanie zorganizowany w formule on-line. Etap ogólnopolski planowany jest jako wydarzenie stacjonarne w siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca MAZOWSZE im. Tadeusza Sygietyńskiego w Otrębusach.

Konkurs ma na celu prezentację i promocję różnorodnej działalności Kół zarówno w zakresie społecznym, kulturalnym jak i edukacyjnym.  Skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich, wpisanych do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich, Kół działających na podstawie ustawy

z dnia 8 października 1982 r. o społeczno-zawodowych organizacjach rolników oraz stowarzyszeniach skupiających kobiety z terenów wiejskich, których statutowym celem działania jest w szczególności rozwój kultury ludowej, w tym lokalnej i regionalnej, promocja i pielęgnowanie polskich tradycji kulinarnych, a także działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego 2022 r. pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Prezydenckich.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonych materiałach.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok