Konkurs dla startupów „Startuj z Mazowsza”

Samorząd województwa mazowieckiego ogłosił nabór do konkursu dla startupów „Startuj z Mazowsza”. Do wygrania jest nawet 30 tys. zł na rozwój nowych projektów, produktów i usług. Zgłoszenia można przesyłać do 16 lipca br.

Pomocna ręka w kryzysie

Trzecia edycja konkursu rozpoczęła się po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Jak mówi marszałek Adam Struzik, w okresie odbudowy gospodarki jeszcze ważniejsze staje się wspieranie kreatywnych, przedsiębiorczych osób. To właśnie ich pomysły są szansą na dynamiczny rozwój gospodarki.

Kluczem do zwycięstwa jest oczywiście pomysł, ale też umiejętność przekuwania go na rozwiązania i produkty, które zainteresują inwestorów. Organizując konkurs, chcemy promować dobre praktyki, nowoczesne podejście do biznesu i zarządzania, a także budować współpracę między firmami, środowiskiem naukowym i samorządem – dodaje marszałek.

 Nowością w tegorocznej edycji konkursu jest podział na kategorie projektów:

  • inno-tech– dla startupu, który tworzy nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; dla startupu w fazie wzrostu na etapie sprzedaży;
  • social impact– dla startupu o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo bez względu na etap rozwoju;
  • start – dla startupu, który tworzy innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Value Productlub prototypu, który ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

W każdej kategorii najlepszy startup otrzyma nagrodę w wysokości 30 tys. zł.

Do konkursu mogą przystąpić podmioty zarejestrowane i prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia konkursu, w celu wytworzenia nowych produktów i usług.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znaleźć można na stronie www.innowacyjni.mazovia.pl

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok