Konkurs grantowy dla gmin

Fundacja Legalna Kultura zaprasza gminy z terenu województwa mazowieckiego (indywidualnie bądź w partnerstwie z organizacjami pozarządowymi) do wzięcia udziału w konkursie grantowym organizowanym w ramach projektu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 pt. „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych.”

Celem projektu jest podniesienie aktywności społecznej mieszkańców i organizacji, którzy pragną zyskać lub rozszerzyć umiejętności z zakresu usług cyfrowych, korzystania z sieci społecznościowych, informacji i kultury w postaci elektronicznej oraz dostępu do cyfrowej administracji, a które dotychczas znajdowały się w gronie podmiotów wykluczonych cyfrowo.

Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów, np. bibliotekarzy i bibliotekarki z gminnej biblioteki, którzy zostaną przeszkoleni przez Fundację Legalna Kultura w zakresie metodyki nauczania dorosłych oraz wyposażeni w scenariusze szkoleń i materiały szkoleniowe przygotowane przez profesjonalnych trenerów.

 Gminy, które zadeklarują przeszkolenie największej liczby uczestników, zostaną zaproszone do udziału w projektach realizowanych z udziałem Ambasadorek Legalnej Kultury, m.in. Danuty Stenki, Joanny Jabłczyńskiej i Anny Dereszowskiej.

 Wnioski grantowe można składać do Fundacji Legalna Kultura w dniach 8 lipca – 8 sierpnia br.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej programu: www.jawinternecie.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do aplikowania w niniejszym konkursie!

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.