Konsultacje społeczne projektu Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na rok 2021

Wydział Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych zaprasza zainteresowane instytucje i podmioty do udziału w konsultacjach społecznych projektu Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie  oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na rok 2021.

W związku z opracowaniem projektu dokumentu programowego jakim jest Powiatowy Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie   oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na rok 2021, zaprasza się wszystkie instytucje oraz osoby zainteresowane tematem przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Powiecie Płockim do wyrażania opinii, zgłaszania ewentualnych uwag, korekt do w/w dokumentu. Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie pisemnie, na specjalnie przygotowanym formularzu.

Projekt Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie  oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na rok 2021 oraz formularz konsultacji społecznych w wersji elektronicznej stanowi załącznik  do powyższego ogłoszenia.

Wypełniony formularz konsultacyjny można przekazać:

1. Drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Faksem na nr 24 267-68-48.
  3. Drogą korespondencyjną na adres Starostwa Powiatowego w Płocku, Wydział Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, ul. Bielska 59, 09-400 Płock z dopiskiem na kopercie „Konsultacje – Powiatowy Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na rok 2021”.
  4. Bezpośrednio w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku, Wydział Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych ul. Bielska 59 w dni robocze w godzinach urzędowania.

W nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 maja 2021 r.