IX Otwarte Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Płockiego

W dniu 25 lipca 2020 r. na jeziorze w Soczewce, gm. Nowy Duninów, odbyły się IX Otwarte Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Płockiego P. Mariusza Bieńka.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: w kategorii seniorów (puchary i dyplomy za I, II i III miejsce) oraz w kategorii par rodzinnych (puchary i dyplomy za I, II i III miejsce), ponadto dwie nagrody (puchary i dyplomy) za najdłuższą rybę w kategorii seniorów i par rodzinnych.

Starostę Płockiego P. Mariusza Bieńka reprezentowała P. Ewa Kowalak – Radna Powiatu Płockiego, która w imieniu Starosty Płockiego powitała wszystkich uczestników, dziękując uczestnikom za wzięcie udziału w zawodach, a zwycięzcom zawodów złożyła gratulacje i wręczyła puchary oraz dyplomy.

Organizatorzy wręczyli także losowo wybranym uczestnikom zawodów, nagrody niespodzianki, którymi były akcesoria wędkarskie.

Organizatorami zawodów był Starosta Płocki oraz Koło nr 115 „Miejskie” Polskiego Związku Wędkarskiego w Płocku.