Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

„Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 2951W Bulkowo – Kobylniki”

„Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 2951W Bulkowo – Kobylniki” – aktualizacja po aneksie do umowy pomocy

„Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 2921W Smolino – Psary”

„Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 2921W Smolino – Psary” – aktualizacja po aneksie do umowy pomocy

„Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 2965W Węgrzynowo – Podgórze”

„Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 2965W Węgrzynowo – Podgórze” – aktualizacja po aneksie do umowy pomocy

Produkt lokalny

Tytuł operacji: „Produkt lokalny i tradycyjny dla lokalnej społeczności”

Celem operacji jest opracowanie i rozpowszechnienie broszury informacyjnej o produkcie lokalnym i tradycyjnym wśród mieszkańców terenów wiejskich województwa mazowieckiego w 2020 roku.
Efektem realizacji operacji będzie podniesienie poziomu wiedzy mieszkańców województwa mazowieckiego na temat szans rozwoju jakie daje inwestycja w produkt lokalny i tradycyjny.
Powiat Płocki wyszedł z inicjatywą opracowania i upowszechnienia broszury informacyjnej zawierającej kompendium wiedzy na temat produktu lokalnego i tradycyjnego. Publikacja poza ogólnymi informacjami zawierać będzie wskazówki umożliwiające opracowanie strategii rozwoju własnego gospodarstwa. Całość wzbogacona zostanie o katalog dobrych praktyk, pokazujący ze inwestycja w produkt lokalny może być dochodowa, może stanowić szansę na rozwój rodzinnych gospodarstw i samych właścicieli.

Publikacja do pobrania - „Produkt lokalny i tradycyjny dla lokalnej społeczności”

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich
– to propozycja szeroko rozumianej współpracy i wymiany doświadczeń w zakresie rozwoju obszarów wiejskich pomiędzy wszystkimi organizacjami działającymi na obszarach wiejskich oraz na rzecz ich rozwoju.

Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim, realizując założenia PROW 2014-2020 wspiera lokalne inicjatywy na obszarach wiejskich oraz propaguje regionalną kulturę i historię, podejmuje szereg działań informacyjno-promocyjnych, których celem jest aktywizacja społeczności lokalnej, wspieranie wymiany doświadczeń i dobrych praktyk oraz poszukiwanie rozwiązań innowacyjnych dla rozwoju obszarów wiejskich.

Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa
tel.: 22 59 79 701

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach i wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.