Jagodzianki, bułeczki, chleby… Piekarnia w Wyszogrodzie dba o podniebienia smakoszy
Dla wielu z nas pieczywo jest nieodłącznym elementem pożywienia. Dlatego tak ważna jest jego jakość. Pyszne, zdrowe i świeże wypieki gwarantuje m.in. piekarnia w Wyszogrodzie.
Mieszkańcy miast i gmin Wyszogród, Bodzanów oraz gminy Mała Wieś w naszym powiecie, oraz wszyscy inni smakosze, mają ten przywilej, by zjeść naprawdę dobre, tradycyjne, naturalne pieczywo i pyszne jagodzianki. Wszystko za sprawą piekarni w Wyszogrodzie, która od kilkudziesięciu lat zaopatruje region w doskonałe wypieki.
Niedawno ze współwłaścicielem piekarni w Wyszogrodzie, Panem Andrzejem Kopką, spotkał się Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz.
– Porozmawialiśmy o obecnej sytuacji i problemach przedsiębiorców, o zaletach naturalnego pieczywa, o popularności najpyszniejszych w regionie jagodzianek, które w sezonie mają wielu amatorów – mówi Starosta.
Pasję do naturalnego pieczywa wyczuwa się tu od wejścia. Pan Andrzej Kopka podkreśla, że w ich piekarni na pierwszym miejscu stawia się jakość. Dlatego pieczywo, które stąd wychodzi, jest tak wartościowe i doceniane przez ludzi.
Warto przypomnieć, że za swoją solidność, sumienność i uczciwość wyszogrodzki zakład piekarniczy został kilkukrotnie nagrodzony Nagrodą Orły Piekarnictwa. W pełni zasłużenie!
– Dziękuję za przemiłe spotkanie i zachęcam wszystkich do skosztowania tych znakomitych bułek, chlebów i słodkich wypieków! – zachęca Starosta Sylwester Ziemkiewicz.












