Wieści z przełajowych tras

2017-01-11 10:40 | Sport szkolny

Tradycyjnie, jak każdego roku -  początek sezonu sportowego w  powiecie płockim rozpoczęliśmy biegami przełajowymi w Podgórzu. Pierwsze zawody to sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych i gimnazjów, które odbyły się w miesiącu październiku.  Najlepsze 4 zespoły reprezentowały powiat na zawodach międzypowiatowych.  Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Szkoły podstawowe

Dziewczęta                                                                     

1.  Szkoła Podstawowa w Bulkowie

2. Szkoła Podstawowa w Słupnie

3. Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach

4. Szkoła Podstawowa w Radzanowie

5. Szkoła Podstawowa w Bielsku

6. Szkoła Podstawowa w Bodzanowie

Chłopcy

1. Szkoła Podstawowa w Słupnie

2. Szkoła Podstawowa w Podgórzu

3.Szkoła Podstawowa w Radzanowie

4. Szkoła Podstawowa w Małej Wsi

5. Szkoła Podstawowa w Bodzanowie

6. Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie

Gimnazja

Dziewczęta                                                                                         Chłopcy          

1. Gimnazjum w Bulkowie                                                               1. Gimnazjum w Radzanowie

2.  Gimnazjum w Radzanowie                                                         2. Gimnazjum w Słupnie

3. Gimnazjum w Słupnie                                                                   3. Gimnazjum w Bielsku

4. Gimnazjum w Bielsku                                                                    4. Gimnazjum w Proboszczewicach

5. Gimnazjum w Małej Wsi                                                               5. Gimnazjum w Gąbinie   

6. Gimnazjum w Bodzanowie                                                           6. Gimnazjum w Małej Wsi

 

Kolejne zawody to Jesienne Biegi Niepodległości również w Podgórzu z okazji Święta Niepodległości. Miały w tym roku rekordową obsadę, na starcie we wszystkich biegach uczestniczyło ponad 1000 uczestników. Wyniki końcowe:

 

 

Szkoły podstawowe

Dziewczęta                                                                          Chłopcy

1. Szkoła Podstawowa  nr6 w Płocku                                       1. Szkoła Podstawowa w Słupnie

2. Szkoła Podstawowa w Słupnie                           2. Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie

3. Szkoła Podstawowa w Bodzanowie                    3. Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach   

4. Szkoła Podstawowa w Łącku                                  4. Szkoła Podstawowa nr6 w Płocku

5. Szkoła Podstawowa nr2 w Płońsku                            5. Szkoła Podstawowa nr2 w Płońsku

6.  Szkoła Podstawowa w Bulkowie                            6. Szkoła Podstawowa w Podgórzu

 

Gimnazja

Dziewczęta                                                                            Chłopcy

1. Gimnazjum w Radzanowie                                             1. Gimnazjum w Radzanowie

2. Gimnazjum w Słupnie                                                      2. Gimnazjum nr2 w Płońsku

3. Gimnazjum w Bodzanowie                                             3. Gimnazjum w Bielsku

4.   Gimnazjum w Bielsku                                                     4. Gimnazjum w Brudzeniu

5. Gimnazjum w Łącku                                                         5. Gimnazjum w Starych Proboszczewicach

6. Gimnazjum w Słubicach                                                   6.  Gimnazjum w   Bodzanowie

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

Dziewczęta   

1. Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku

2. Zespół Szkół Ekonomiczno – Kupieckich w Płocku

3. Zespół Szkół im .J. śniadeckiego w Wyszogrodzie

4. Zespół Szkół im. St. Staszica w Gąbinie

5. LO im. Wł. Jagiełły w Płocku

Chłopcy                    

1. Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku

2. Zespół Szkół im. L. Bergerowej w Płocku

3. Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie

4. Zespół Szkół im. St. Staszica w Gąbinie

5. LO im. Wł. Jagiełły w Płocku

                                                          

Gratulacje dla wszystkich uczestników i powodzenia w dalszej rywalizacji.

Zdjęcia

Polecamy

  • PUP Płock
    BIP
    mazovia
    zwiazek-powiatow-polskich
    Wojskowa-Komisja-Uzupełnień
    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
  • you_tube
    Mazowiecki-Fundusz-poręczeń-Kredytowych
    Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
    krus
    SUTW
    Gaz_System
  • ERORENOMA
    PKN Orlen
    Energa
    Bank Zachodni WBK
Stop