Pożegnanie absolwentów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie

W tym roku wyjątkowo pożegnanie absolwentów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyło się 2 czerwca 2020r. Absolwentów pożegnała dyrektor Joanna Misiakowska wraz z przewodniczącą Rady Rodziców Moniką Wójcik.

Kończycie szkołę w chwili niezwykłej i smutnej zarazem. Co roku wręczaliśmy  uczniom kończącym szkołę świadectwa. Zawsze temu pożegnaniu towarzyszyły wielkie emocje i dziś jest podobnie. Może nie możemy się przytulić, uściskać, lub chociaż podać ręki na pożegnanie. Mamy jednak nadzieję, że odczuwacie wielką serdeczność, którą kierujemy w Waszą stronę.

Nasze spotkanie było okazją do podziękowań nie tylko Wam, ale również Waszym wychowawcom: Annie Szmulewicz, Katarzynie Kroczewskiej,  Marii Serediuk, Małgorzacie Nowak oraz Tomaszowi Rogozińskiemu, waszym nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły.

Byli z Wami nasi szkolni przyjaciele, którzy przez lata Waszego pobytu w szkole starali się, aby Wam niczego nie zabrakło i uznali za ważne, aby w tym wyjątkowym czasie podtrzymać Was na duchu i życzyć wszystkiego dobrego na Wasze dorosłe życie. Byli z Wami Mariusz Bieniek – Starosta Płocki i  Iwona Sierocka – Wicestarosta, a także ksiądz Grzegorz PrzybyłekProboszcz Parafii Św. Trójcy w Wyszogrodzie i Monika Wójcik – Przewodnicząca Rady Rodziców

Podczas naszego spotkania symbolicznie przekazaliście naszą szkołę w ręce młodszych kolegów podczas ceremonii przekazania sztandaru, pożegnaliście swoich nauczycieli i kolegów, odebraliście świadectwa, nagrody i certyfikaty, a także listy gratulacyjne dla Waszych rodziców, którzy zasłużyli na ogromne podziękowania za trud włożony w Wasze wychowanie.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75 i wzorowe zachowanie. A byli to: Agnieszka Popławska (5,0), Szymon Bartosiak (4,93), Aleksandra Brudzyńska (4,89), Mateusz Modrzejewski (4,86), Martyna Fotek (4,75) i Kuba Krzemiński (4,75).

Drodzy Absolwenci!

Wasza edukacja w naszej szkole dobiega już końca, a my z tej okazji chcemy Wam życzyć dalszych sukcesów i wiele szczęścia w dorosłym życiu. Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i dostania się na wymarzone studia. Wierzymy, że będziecie powracać myślą do lat spędzonych w murach tej szkoły. Mamy nadzieję, że nie zatracicie przyjaźni między sobą oraz, że spotkacie na swojej drodze życia ludzi, którzy w trudnych chwilach dodadzą Wam odwagi.

Dyrektor Joanna Misiakowska powiedziała do Was, że „z tą szkołą związaliście się już na zawsze. Tworzyliście jej historię, a jej drzwi pozostaną dla Was na zawsze otwarte”. Niech więc te lata spędzone w naszej szkole, nie pójdą w zapomnienie.

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.