Zadaj pytanie Staroście Płockiemu za pośrednictwem poczty elektronicznej

Wkrótce kolejny live chat 💬 ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem.

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem i brakiem możliwości bezpośrednich spotkań ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem, zachęcamy Państwa do zadawania pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Odpowiedzi na pytania Starosta udzieli podczas live chatu (o terminie powiadomimy Państwa wkrótce) na stronie facebookowej Starostwo Powiatowe w Płocku .

Pytania prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu (24) 267-67- 82.