Jarmark Bożonarodzeniowy w Łącku.

14 grudnia odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy w Łącku zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego. Odwiedzający mieli możliwość degustacji tradycyjnych świątecznych potraw i lokalnych przysmaków oraz zakupu świątecznych ozdób i regionalnych rękodzieł.

Podczas wydarzenia przeprowadzono konkurs na najlepszą potrawę wigilijną. Imprezę uświetniły występy lokalnych zespołów muzycznych.

Powiat Płocki reprezentowała Wicestarosta – Iwona Sierocka.