„Paka dla Rodaka”

 

W tym roku po raz 4 w dniach 4 – 8 grudnia uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku zaangażowali się w akcję charytatywną „Paka dla Rodaka”, organizowaną przez Fundację Rozwoju Mikrospołeczności „Per Aspena Ad Astr”. Honorowy patronat nad akcją objął Starosta Płocki oraz Prezydent Miasta Płocka.

Akcja „Paka dla Rodaka” polega na zorganizowaniu w szkołach i placówkach oświatowych zbiórki żywności, środków czystości oraz zabawek.

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku w tym roku odpowiedzialny był za zbiórkę proszków do prania, past do zębów oraz szczoteczek do zębów. Zebrano ponad 220 sztuk każdego produktu.  

Przygotowane świąteczne podarunki  zostały przekazane naszym Rodakom w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie i Bielcu w Mołdawii. Obdarowani podziękowali programem artystycznym, nie brakowało też serdecznych powitań, czułych słów i wzruszających opowieści

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku serdecznie dziękuje Samorządowi Powiatu Płockiego za wsparcie finansowe organizacji tego przedsięwzięcia.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.