Nowy radiowóz w powiecie płockim. Tym razem w Drobinie.

13.12.2019 r. na placu przy Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie odbyła się uroczystość przekazania nowego radiowozu dla Komisariatu Policji w Drobinie.

Zakup był możliwy dzięki współpracy: Rady Miejskiej w Drobinie wraz z Przewodniczącym Zbigniewem Kłosińskim i Burmistrzem Andrzejem Samorajem, Radzie Powiatu w Płocku wraz z Przewodniczącym Lechem Dąbrowskim i Starostą Mariuszem Bieńkiem oraz KM Policji w Płocku z byłym Komendantem nadkom. Sławomirem Żelechowskim i obecnym mł. isp. Mariuszem Kryszkowskim.

Samorząd Powiatu Płockiego reprezentowali: Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski i Członek Zarządu Powiatu Bogdan Banaszczak.