Dzień Pracownika Socjalnego - podziękowania i życzenia

Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

składamy wszystkim pracownikom jednostek pomocy społecznej  najlepsze życzenia oraz wyrazy uznania za wysiłek, wkładany w  pracę na rzecz drugiego człowieka.

Dziękujemy za zaangażowanie w pełnieniu ważnej roli społecznej oraz za okazywane wsparcie mieszkańcom Powiatu Płockiego.

Życzymy Państwu wielu sukcesów oraz tego, by podejmowany trud był dla Was źródłem satysfakcji i powszechnego uznania

Starosta Płocki
Mariusz Bieniek