Nowe karetki do dyspozycji Pogotowia

Siedem nowych ambulansów zasiliło dziś tabor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. Na ich zakup samorząd Mazowsza przeznaczył ponad 3,4 mln zł.

Dzięki nowym karetkom nie tylko poprawi się jakość świadczonych usług, ale także komfort pracy ratowników medycznych.

W przekazaniu samochodów uczestniczyli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Piotr Zgorzelski Poseł na Sejm RP, Wicestarosta Iwona Sierocka, Dyrektor SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku Lucyna Kęsicka.