7,6 mln zł z budżetu Mazowsza na drogę Szumanie Bielsk

Dziś Marszałek Adam Struzik oraz Wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka, Skarbnik Maria Jakubowska podpisali umowę na 7,6 mln na remont drogi Szumanie-Bielsk w Gminie Bielsk.

Inwestycja niezwykle pilna i oczekiwana przez mieszkańców Gminy Bielsk. Prace obejmą odcinek 7,5 km. W ramach środków nawierzchnia zostanie wyrównana oraz poszerzona do 6 metrów, ponadto zostaną uporządkowane pobocza oraz zamontowane bariery ochronne.