Pomoc dla kolejnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

 

Tym razem wsparcie finansowe trafiło do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Bodzanów. Przekazane środki to efekt funkcjonowania Powiatowego Programu Wsparcia dla OSP. Dzięki niemu możliwa jest realizacja najpilniejszych potrzeb jednostek.  

Uroczystość była też okazją do złożenia podziękowań Druhom i Druhnom z Gminy Bodzanów za pomoc w ratowaniu życia oraz dobytku  mieszkańców DPS „Nad Jarem” w Miszewie Murowanym. Strażacy ochotnicy na początku sierpnia, dzielnie walczyli z ogniem jaki trawił budynek. Dzięki błyskawicznemu i sprawnemu działaniu, nikomu nic się nie stało.  

Podziękowania oraz czeki przekazali Strażakom Mariusz Bieniek Starosta Płocki, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz wójt Gminy Bodzanów Jerzy Staniszewski.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.