Dzień Pieczonego Ziemniaka w DPS w Goślicach

7 września 2019 r. na terenie  Domu Pomocy Społecznej w Goślicach odbyła się coroczna impreza plenerowa „Dzień Pieczonego Ziemniaka ”. Jest to dzień integracji ze środowiskiem lokalnym, Domami Pomocy Społecznej Powiatu Płockiego, rodzinami mieszkańców i osobami wspierającymi działalność domu.

Przybyłych gości powitali gospodarze – pensjonariusze Domu wraz z dyrekcją i pracownikami. W programie imprezy znalazły się występy oraz stoiska z potrawami z ziemniaka, konkursy i zabawy animatorskie. Każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie.

Dzień Pieczonego Ziemniaka jak co roku zgromadził wielu gości m.in: posła na Sejm RP Piotra Zgorzelskiego, Wicestarostę Iwonę Sierocką, Członka Zarządu Powiatu w Płocku Pawła Jakubowskiego oraz Wójta Gminy Bielsk Józefa Jerzego Rozkosza.