Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 w Gąbinie

2 września 2019 r.  w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 z udziałem posła na Sejm RP Piotra Zgorzelskiego, Wicestarosty Iwony Sierockiej oraz Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku Małgorzaty Struzik.

W pierwszym dniu nowego roku szkolnego przedstawiciele samorządu Powiatu Plockiego, kadra pedagogiczna i uczniowie szkoły pożegnali uroczyście wieloletnią Dyrektor szkoy Danutę Fiłoniuk, która z dniem 31 sierpnia 2019 r. przeszła na emeryturę. Nowej Dyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie Jadwidze Milewskiej życzymy powodzenia oraz wytrwałości w realizacji nowych zadań i zamierzeń.

Życząc wszystkim uczniom udanego powrotu do szkoły i zapału do dalszej pracy zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną proponowaną przez Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie.