„Ćwiczenie obronne Zielony Jar 2019”

W dniu 7 sierpnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Płocku, odbyło się kolejne spotkanie w ramach przygotowań do przeprowadzenia w dniach 18-19 września 2019 r. powiatowego ćwiczenia obronnego pk. : „Zielony Jar 2019”, któremu przewodniczył pan Michał Twardy- Sekretarz Powiatu.

Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele powiatowych służb, inspekcji i straży oraz 64 Batalionu Lekkiej Piechoty z Płocka, a także dyrektorzy Wydziałów i pracownicy Starostwa Powiatowego w Płocku, realizujący zadania obronne.

Tematem głównym spotkania było omówienie szczegółów i przebiegu epizodów, zaplanowanych na drugi dzień ćwiczenia, związanych z ewakuacją pracowników i interesantów Starostwa oraz przemieszczeniem Stanowiska Kierowania Starosty Płockiego na Zapasowe Miejsce Pracy.