Zespół „Grzybowianki” w DPS w Koszelewie

"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją , lecz starzeją się , bo przestają się bawić”. Doskonale o tym wiemy dlatego w dniu 29 lipca 2019 r. DPS w Koszelewie zorganizował imprezę na której nie zabrakło Zespołu Ludowego "Grzybowianki" z gminy Słubice ze wspaniałym występem artystycznym, Pani Iwony Sierockiej Wicestarosty Powiatu Płockiego oraz kierownictwa Banku Żywności z Płocka Pana Prezesa Marka Kuczyńskiego i Pani Wiceprezes Aldony Cybulskiej. Tradycyjnie również przybyli dobrzy znajomi z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Męczeninie. Imprezie towarzyszył grill, ciasto i pyszne lody. Pomimo upalnej pogody mieszkańcy fantastycznie się bawili. Serdecznie dziękujemy. Już niebawem następne spotkanie w DPS w Koszelewie.