Niedziela w Lipiankach

W dniu 28 lipca w OSP Lipianki odbyła się Msza Święta polowa, uroczyste przekazanie samochodu operacyjnego, przekazanie gruntów pod budowę garażu oraz otwarcie części gastronomicznej świetlicy. W uroczystości brali udział: Mariusz Bieniek - Starosta Płocki, Iwona Sierocka - Wicestarosta, Adam Sierocki – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Ewa Kowalak – radna powiatu, Anna Dębska- radna powiatu; dh Hilary Januszczyk – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku, a także parlamentarzyści, przedstawiciele instytucji oraz organizacji.

Samochód operacyjny został przekazany przez Orlen Ochrona sp. z o.o. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy mogli zobaczyć część gastronomiczną świetlicy oraz spróbować potraw regionalnych przygotowanych przez Stowarzyszenie  „Nasze Lipianki ‘’.