Programy w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej

2015-06-22 12:46 | Fundusze Unijne

Znamy już datę otwarcia I. naboru wniosków w programie Interreg EUROPA 2014–2020

I. nabór wniosków w programie Interreg EUROPA 2014–2020 zostanie otwarty 22 czerwca br. i potrwa do 31 lipca br. Decyzję w tej sprawie podjął Komitet Monitorujący program po zatwierdzeniu dokumentu w dniu 11 czerwca br. przez Komisję Europejską.

22 czerwca br. zostanie udostępniony pakiet aplikacyjny w ostatecznej wersji. Wzory listu poparcia i deklaracji partnera nie uległy natomiast zmianom, tak więc przy składaniu wniosku mogą być ewentualnie wykorzystane dokumenty przygotowane z wyprzedzeniem.

Obowiązujący system aplikacyjny online będzie dostępny pod adresem www.iolf.eu .

Do 3 lipca br. wnioskodawcy mogą występować do Wspólnego Sekretariatu z prośbą o uzyskanie opinii na temat koncepcji projektów. Po tym terminie będzie możliwe wsparcie jedynie dotyczące kwestii szczegółowych, związanych z samym procesem aplikowania.

Więcej informacji:

www.interreg4c.eu/interregeurope/callforproposals/

www.mazovia.pl/u-e/unia-europejska/ewteis-2014-2020/programy-w-ramach-ewt/art,1,w-czerwcu-nabor-wnioskow-w-programie-interreg-europa-20142020.html

Pliki do pobrania

źródło: www.mazowia.pl