Wernisaż prac w Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni”

Cecelia Ahern

Idąc tropem powyższego cytatu pracownicy terapii zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie zorganizowali wernisaż prac mieszkańców domu: Pana Stefana Szymańskiego i Pani Barbary Antczak.

Pan Stefan Szymański to miłośnik przepięknie wykonanych obrazów i prac plastycznych o różnej tematyce i wykonanych różnymi technikami, jak również autor wielu wierszy, natomiast Pani Barbara Antczak wykonuje przepiękne serwetki, a także jest autorką ornatu kościelnego, i sztandaru Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie. To bardzo miło mieć mieszkańców z takim talentami i pasją, którzy w swoje prace wkładają tak wiele serca.

Wystawa spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem, zarówno przez mieszkańców jak i Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Płocku, która 8 lipca gościła w domu i również doceniła ogromne zaangażowanie mieszkańców i ich kreatywne działania, które budują pozytywny wizerunek Domu.