Wernisaż prac w Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie

 

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni”

                                                                                           Cecelia Ahern

Idąc tropem powyższego cytatu pracownicy terapii zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie zorganizowali wernisaż prac mieszkańców domu: Pana Stefana Szymańskiego i Pani Barbary Antczak.

Pan Stefan Szymański to miłośnik przepięknie wykonanych obrazów i prac plastycznych o różnej tematyce i wykonanych różnymi technikami, jak również autor wielu wierszy, natomiast Pani Barbara Antczak wykonuje przepiękne serwetki, a także jest autorką ornatu kościelnego, i sztandaru Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie. To bardzo miło mieć mieszkańców z takim talentami i pasją, którzy w swoje prace wkładają tak wiele serca.

Wystawa spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem, zarówno przez mieszkańców jak i Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Płocku, która 8 lipca gościła w domu i również doceniła ogromne zaangażowanie mieszkańców i ich kreatywne działania, które budują pozytywny wizerunek Domu.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.