Zawody wędkarskie w Małej Wsi

Stowarzyszenie Wędkarskie SANDACZ w Małej Wsi to organizacja, która wzięła sobie na cel kontynuację wartości oraz uchronienie lokalnych zasobów przed zapomnieniem i zniszczeniem. Mowa o stawach po dawnej cukrowni w Małej Wsi, które stanowią tradycję wieloletniej historii miejscowości oraz życia jej mieszkańców.

Stowarzyszenie konsekwentnie dba o ochronę przyrody, opiekuje się terenem stawów, stosuje regularne zarybianie, a także troszczy się o edukację ekologiczną – szczególnie wśród najmłodszych. W minioną sobotę Stowarzyszenie zorganizowało zawody wędkarskie dla mieszkańców, które cieszyły się znacznym zainteresowaniem. Wyjątkowa niespodzianka spotkała także Starostę Płockiego Mariusza Bieńka, biorącego udział w wydarzeniu – otrzymał on specjalną Kartę Członkowską Stowarzyszenia.

- Bardzo szanuję i podziwiam takich społeczników jak Wy – podkreślił Starosta dziękując za prezent – ludzi, którzy mają pasję i tą pasją dzielą się z innymi. – następnie dodał – Do tej pory zawsze mogliście liczyć na moje wsparcie a teraz, kiedy jestem jednym z Was czuje się podwójnie zobowiązany.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.