XX Dni Bielska

Już po raz 20 mieszkańcy gminy Bielsk i goście bawili się na Dniach Bielska. Atrakcji było naprawdę sporo.

Pierwszy dzień upłynął pod znakiem muzyki i tańca, ale nie zabrakło też akcentów sportowych. Był maraton rowerowy,  a zwieńczyła wszystko zabawa taneczna i pokaz sztucznych ogni. Kolejny dzień święta gminy rozpoczął się od uroczystej mszy świętej. Po nabożeństwie orkiestra dęta OSP w Bielsku, poczty sztandarowe, pododdział strażaków, mieszkańcy oraz goście przeszli na plac przy remizie OSP w Bielsku, gdzie oficjalnie Dni Bielska otworzył Wójt Józef Jerzy Rozkosz.

Później wręczono medale „Zasłużony dla gminy Bielsk”, a po części oficjalnej sceną zawładnęła muzyka. Wystąpiła orkiestra dęta OSP Bielsk oraz zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury i chór Bielszczanie. Był koncert zespołu D-Bomb oraz występ Magika Markusa. Na koniec nie zabrakło również zabawy tanecznej.