V Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych “Mikrofon Seniora”

18 czerwca br. w zielonym ogródku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się V Przegląd Amatorskich Zespołów “Mikrofon Seniora”. Było to wydarzenie o charakterze kulturalnym, integracyjnym, edukacyjnymi międzypokoleniowym.

W przeglądzie udział wzięły grupy pochodzące głównie z terenu powiatu płockiego i miasta Płock, chociaż nie zabrakło także gości z okolicznych powiatów. Pomysłowość, zapał oraz kunszt i poziom artystyczny, z jakimi seniorzy prezentowali się na scenie, zasługują na najwyższe wyrazy uznania. Organizatorką Festiwalu jest Prezes PZERiI ZO w Płocku Jagoda Korneszczuk.
W przeglądzie udział wzieli m.in.: Sekretarz Powiatu Michał Twardy reprezentujący samorząd powiatu płockiego oraz Wiceprezydent Płocka Roman Siemiątkowski.  Seniorzy zaprezentowali swoje talenty  w dwóch kategoriach: chóry i zespoły wokalno-instrumentalne. Uczestnicy reprezentowali naprawdę bardzo wysoki poziom.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.