V Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych “Mikrofon Seniora”

18 czerwca br. w zielonym ogródku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się V Przegląd Amatorskich Zespołów “Mikrofon Seniora”. Było to wydarzenie o charakterze kulturalnym, integracyjnym, edukacyjnymi międzypokoleniowym.

W przeglądzie udział wzięły grupy pochodzące głównie z terenu powiatu płockiego i miasta Płock, chociaż nie zabrakło także gości z okolicznych powiatów. Pomysłowość, zapał oraz kunszt i poziom artystyczny, z jakimi seniorzy prezentowali się na scenie, zasługują na najwyższe wyrazy uznania. Organizatorką Festiwalu jest Prezes PZERiI ZO w Płocku Jagoda Korneszczuk.
W przeglądzie udział wzieli m.in.: Sekretarz Powiatu Michał Twardy reprezentujący samorząd powiatu płockiego oraz Wiceprezydent Płocka Roman Siemiątkowski.  Seniorzy zaprezentowali swoje talenty  w dwóch kategoriach: chóry i zespoły wokalno-instrumentalne. Uczestnicy reprezentowali naprawdę bardzo wysoki poziom.