IX edycja Dni Bulkowa już za nami!

W minioną niedzielę odbyła się IX edycja Dni Bulkowa oraz XVII Festyn Rodzinny. Wśród atrakcji: m.in. dmuchańce, pokaz motocykli, stoiska wystawowe oraz darmowa grochówka dla wszystkich uczestników.

Pośród licznych atrakcji mieszkańcy i przybyli goście mogli podziwiać ponadto pokazy artystyczne iluzjonisty Rafała Mulki oraz występ gwiazdy wieczoru: MiłyPan. Na zakończenie zabawę taneczną poprowadził Zespół AKORD. W obchodach uczestniczyli m.in. Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz radna Marlena Mazurska.

Fotorelacja źródło: infoPłock TV