Uroczystości patronalne w DPS Brwilno

Dom Pomocy Społecznej im. bł. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Brwilnie k. Płocka świętował w czwartek, 13 czerwca uroczystość patronalną.

Z tej okazji na tle starej ,”Antoniówki” Mszę Świętą odprawił rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, ks. Marek Jarosz. W homilii duchowny podkreślił, że pracownicy Domu Opieki są spadkobiercami społecznego zapału niesienia pomocy potrzebującym, który był znamienny w życiu Arcybiskupa. Po Eucharystii wszyscy zaproszeni goście mogli obejrzeć przedstawienie „Brwileńska sztuka” o męczeńskiej drodze Bł. Antoniego, które wystawili mieszkańcy – aktorzy.

W uroczystości uczestniczyli: Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski oraz Radne Powiatu Płockiego Marlena Mazurska i Małgorzata Purcelewska.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.