Dzień radości i śpiewu w Radzanowie

Dzień radości i śpiewu! to festiwal, w którym wzięły udział dzieci z: Samorządowego Przedszkola "Niezapominajka" w Słupnie, Przedszkola "Małolatek" w Stróżewku, Przedszkola w Nowym Gulczewie, Samorządowego Przedszkola "Tęczowe Groszki" w Bodzanowie, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rogozinie, Przedszkola w Drobinie, Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu, Samorządowego Przedszkola w Radzanowie. Wszystkie dzieci wypadły znakomicie co z całą pewnością jest zasługą Pań nauczycielek zaangażowanych w rozwój artystyczny dzieci.

Dziś wszystkie dzieci są zwycięzcami, chociaż jury w składzie: Paweł Jakubowski Radny Powiatu Płockiego, Magdalena Kosielińska Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, Danuta Brzozowska Wicedyrektor Samorządowego Przedszkola w Radzanowie przyznało 3 nagrody główne w kategorii solistów i zespołów oraz GRAND PRIX festiwalu.

Festiwal Honorowym Patronatem objął Mariusza Bieniek Starosta Płocki.